Ben nieuw hier , dus hoogste tijd om me hier even voor te stellen.
Mijn naam is Marc van Gestel, woonachtig in Tilburg / Nederland,en in de weekenden veelal in het fijne België aanwezig.
Leeftijd momenteel 48 jaar. (blijft maar oplopen

Reeds 25 jaar werkzaam bij een grote Volvo verdeler in Noord Brabant / Nederland als parts specialist Volvo personenauto's.
Ruim 25 jaar Porsche 914 liefhebber en technisch steunpunt van de Porsche 914 Club Holland.
Als sinds de begin jaren dat ik werkzaam was bij de Volvo garage in Loon op Zand had ik onderhuids een Volvo Virus opgelopen.
Met name de klassieke Volvo's, ook omdat ik veel onderdelen leverde aan het V.o.d. te Elshout.
Tijdens een technische dag van de Porsche 914 Club , waar ik uitleg gaf over het vervangen van schokbrekers ben in contact gekomen met Griet van Deun.
Van het een komt het ander, en als er iemand besmet is met het Amazon virus is het van Deun, dus mijn virus is tot een uitbraak gekomen

Sinds een jaar in het bezit van een eigen Amazon 4 deurs van 1965, B18A met Overdrive en GT Velgen, technisch in orde gezet. Momenteel heeft deze wagen zeer veel patina. Voorlopig blijft dat zo. Eerst mijn andere restauratie's afwerken.
Momenteel bestaat het wagenpark uit de Amazon, 480Turbo, 480GT (opknapper) en dagelijks een V40 1.9 Diesel, welke onderweg is naar het half miljoen probleemloze kilometers !
Tot binnenkort op een evenement ! (Corsendonk rit, Volvodrive treffen Best, Volvo klassiekerbeurs Rosmalen)
https://www.flickr.com/photos/marc9146/ ... 128622846/
https://www.flickr.com/photos/marc9146/ ... 800420625/
https://www.flickr.com/photos/marc9146/ ... 2391475908
https://www.flickr.com/photos/marc9146/ ... 7821846723